«За що ти, курва, голосував», – черкаський нардеп закликав «слуг народу» не голосувати за антисоціальні законопроекти

30 червня у Києві та регіонах України пройшла всеукраїнська попереджувальна акція протесту профспілок із вимогою не допустити розгляду антинародних законопроектів № 2681, 2275, 3115, внесених «слугами народу». Учасники акції пройшли колоною від Майдану Незалежності до Верховної Ради та Офісу Президента, де передали свої вимоги.

Є така народна мудрість: вніс законопроект під ялинку – іди у відставку. Гончарук свою місію виконав, внісши в грудні минулого року законопроект про працю, – його вже немає. І ми хотіли б пояснити колегам, які цього ще не зрозуміли, що слідом за ним підуть усі, хто замість виконання своїх передвиборчих обіцянок наступив на святе – на людей, їхні соціальні стандарти і право об’єднуватися у профспілки, - підкреслив народний депутат України, представник профспілок у Верховній Раді Сергій Рудик.

Він подякував усім, хто, не зважаючи на запроваджений карантин, зібрався на акцію у Києві та обласних центрах, і Черкасах зокрема:

Коли частина людей страждає від хвороби, хтось у високих кабінетах продовжує карантин не для того, щоб давати асигнування на медицину чи захищати людей, які зараз залишилися без роботи, а для того, щоб приймати рішення, які вигідні вузькому колу людей. Завдяки вам ці законопроекти не стали законами. І я обов’язково в парламенті поясню колегам, які вагаються чи не знають, за що голосують, наслідки їхніх рішень. Особливо мажоритарникам, які не сховаються за своїми босами, а поїдуть до людей і вони їх спитають: «За що ти, курва, голосував? Ти що, не знаєш наслідків цих законопроектів?». І тому я звертаюся до всіх людей, які зараз обмежені у своїх правах виходити на вулиці: «Будьте активними». Бо завтра вони прийдуть до вас і заберуть ваше. І вам на допомогу може ніхто не прийти. Тільки разом ми – сила!