За «мінування» поїзду «Трускавець-Дніпро» тальнівчанин отримав три роки в’язниці

До трьох років позбавлення волі умовно засудив у Городищі суд чоловіка, який у лютому цього року одним телефонним дзвінком у поліцію «замінував» потяг «Трускавець-Дніпро». Через його безглузду витівку було затримано рух 13 потягів, а пасажирам поїзду №42, довелося півгодини простояти серед ночі під зимовим дощем, поки вибухотехніки шукали неіснуючий вибуховий пристрій. Як з’ясувалося, перед цим молодий чоловік вже намагався зупинити потяг «Трускавець-Дніпро» зірвавши стоп-кран. І все через банальну сварку з жінкою, з якою він прямував у Лісове Тальнівського району на постійне місце проживання.

9 годинний переїзд залізницею з Тернопільщини на Тальнівщину для молодого чоловіка розтягнувся на довгі дні та тижні й коштував дуже дорого. Після більш як року спільного життя разом із цивільною дружиною він планував оселитися на її малій батьківщини. Однак уночі у стосунках пари щось пішло не так. Посварившись із жінкою, чоловік «випустив пар», зірвавши стоп-кран. Переполох швидко владнали, а за таку «розрядку» начальник поїзду виписав чоловік штраф.

Однак, ця витівка тільки загострила сварку пари, а самого чоловіка нічому не навчила. Невдовзі він вийшов у тамбур, набрав «102» та повідомив, що потяг №42 замінований.

О 3-й ночі правоохоронці вимушені були затримали потяг на найближчій станції, яка виявилася у Городищі. Вибухотехніки півтори години шукали пекельну машинку, однак нічого так і не знайшли. Натомість їхні колеги з розшуку оперативно знайшли за номером мобільного телефону «мінера» й затримали його. Чоловік відразу зізнався в скоєному й розповів, як і чому це зробив.

Городищенський райсуд визнав його винним у завідомо неправдивому повідомленні про підготовку вибуху й призначив 3 роки позбавлення волі. Утім, від відбування покарання його звільнили, встановивши іспитовий строк 2 роки.

Таким чином залізнично-кримінально пригоди ще благополучно завершилися. На малу батьківщину своєї обраниці чоловік таки дістався, хоч із значним запізненням. Нині він будує нове життя  і навіть вже знайшов у Лісовому роботу.