У Черкасах нарешті знайшли гроші для «Нової української школи»

Депутати Черкаської міськради прийняли зміни до бюджету та виділили кошти на фінансування «Нової української школи». Відтак міські школи отримають гроші на закупівлю необхідних меблів та матеріалів, щоправда, часу до початку навчального року вже не мають.

— Нарешті проголосовано рішення щодо виділення співфінансування із міського бюджету на придбання меблів та дидактичних матеріалів для наших першокласників! Тепер спробуємо в оперативному режимі, максимально швидко, придбати все необхідне! — порадів рішенню депутатів міськради директор Департаменту освіти та гуманітарної політики Черкаської міськради Сергій Воронов. — Окрім того, в бюджеті передбачено близько 3 млн грн на забезпечення засобами захисту наших працівників закладів загальної середньої освіти, культури та спорту! 

Нагадаємо, для забезпечення усім необхідним першачків черкаських шкіл із держбюджету надійшло 4 млн 700 тисяч гривень субвенції. Але освоїти ці гроші освітяни зможуть лише за умови співфінансування з міським бюджетом. Тож місто має внести й свою частку — 2,5 млн грн. У департаменті освіти та гуманітарної політики зізнаються: до початку навчального року не встигнуть, та сподіваються хоча б до жовтня організувати малюкам освітній простір.