Зниклого звенигородчанина знайшли у хащах повішеним

У Звенигородці знайшли повішеним 68-річного Костянтина Корольова. Чоловік загадково зник 25 липня. Одним із останніх його бачив перукар, до якого тоді поїхав на електроскутері пенсіонер. Його шукали 7 діб. 1 серпня Корольова випадково знайшов звенигородчанин за 2 кілометри від міста. Покійний був у зашморгу, причепленим до зрізаного горіха й стояв навколішки.

Рідні не знають, що могло штовхнути чоловіка до самогубства.

Я не зверталась до поліції в день зникнення, - плаче дружина Віра Корольова. Розмовляємо біля будинку вдови. – Знала, що зазвичай вони починають шукати на третій день. Сімейних скандалів у нас в переддень ніяких не було. Фінансових проблем теж не було. Живемо, як і всі. Не п’яниця, щоб десь загулював. Єдине, у чоловіка боліла голова. Коли він так і не з’явився, почали розвішувати фотографії по місту й в інтернеті. Обходили скрізь, де тільки могли. Поліція взагалі почала шукати лише на 7-ий день. До цього нічого не робили.

Перукар, в якого Корольов зазвичай стригся, нічого дивного в день зникнення не помічав за ним.

Він до мене прийшов з нормальним настроєм.  –  розповідає чоловік. Називається Миколою. Прізвище не хоче вказувати. - Підстригся. Єдине, спочатку говорив нормально, але чомусь розвернувся якось різко й тоді пішов. Почував він себе добре. Давно його знаю. Любив розповідати про різне. Самому дивно, чому він таке зробив собі.

Донька загиблого Ірина Корольова не вірить у суїцид. У місті почала ходити версія, що її батька могли збити, а тіло заховати й зімітувати самогубство. 

Батьки прожили разом 45 років. У нас хороша сім’я, - розповідає Ірина.  – Не можу нічого стверджувати, але в цій ситуації якось все підозріло. Мій батько сам такого б не зробив. Розумію, коли людина замкнута, чи має хворобу якусь і накладає на себе руки. Звичайно, побутові сварки між батьками були, але ж незначні. Знаю, що в них робилося, бо майже щодня ходила. Коли пішов до перукаря, не взяв із собою мобільний телефон. Але він часто так робив. Коли знайшли тіло, я їздила на впізнання. Воно було в жахливому стані, бо почало розкладатися. Спочатку здалося, що він сидить. Мотузка висіла дуже низько. Коли підійшла ближче, то побачила, що батько стояв на колінах. Скутер був біля нього. Не впевнена, що він міг сам доїхати до того місця, адже батарея була слабкою.

Востаннє Костянтина Корольова бачили на автобусній зупинці. Чоловік із кимось розмовляв. Перед цим зайшов до кіоску за сигаретами.

Місце, до знайшли тіло, популярне серед місцевої молоді. Розташоване поряд із дорогою на сусіднє Ватутіне. Там часто можна побачити компанії, які хочуть усамітнитися. Навколо густі хащі з кущів та ліщини. Біля горіха, на якому висів пенсіонер, і досі є чорний слід від продуктів розкладання тіла.

У поліції в убивство не вірять. Труп був ретельно оглянутий. Жодного перелому фахівці не знайшли. За фактом трагедії відкрито кримінальне провадження за статтею «убивство» з позначкою «самогубство». У той же день, коли розшукали чоловіка, неподалік від цього місця було знайдено тіло молодого хлопця. Юнак також висів у зашморгу.