Культурно-розважальні заходи на найближчий тиждень

3 серпня з 13.00 до 14.00 в Черкаському обласному краєзнавчому музеї (м. Черкаси, вул. Слави, 1) пройде цікаве тематичне заняття для дітей та дорослих "В гостях у казок Симоненка".

Казки живуть поряд із нашими мріями. Вони розповсюджують тепло і поліпшують настрій, вчать нас розпізнавати гарних людей, стерегтися поганих, прищеплюють нам якості людяної натури. Під виразне читання казок нашими матерями ми засинали, а у снах бачили Івасика-Телесика, Жар-птицю, доброго та сміливого дядька, який переміг чорта. Ці милі герої живуть у наших душах. Вони причаїлися десь у куточку, але швидко прибіжать, якщо ми покличемо їх.
Казки вселяють у наші душі дихання чарів та магії, відчуття, що добро завжди перемагає зло.
У цьому сенсі дуже цікавими є казки Василя Симоненка «Подорож у країну Навпаки» і «Цар Плаксій та Лоскотон». Попередній запис за телефоном 0970983676.

Із 2-4 серпня у селі Мельники, що на Чигиринщині, відбудеться фестиваль "Крутий заміс". Організатори запрошують оригінально, яскраво та незвично провести час зі справжнім відпочинком у наметах, піснями біля багаття, з істинно українськими розвагами, ремеслами та навіть ритуалами! На гостей чекають: екотуризм, нові знайомства, музична сцена, етнічні ремесла в сучасній адаптації, змагання, конкурси й розваги; створення народної пісні; справжні козацькі традиції, а, можливо, й весілля; ритуал очищення від усіх хвороб і недуг від місцевих мольфарів; гончарство та толока, плетіння з лози; конкурс "Круто Борщ" та ще безліч українських смаколиків; квести та майстер-класи. А також – наметове містечко, ярмарок, розваги, толока, призи. У програмі: виступи гуртів «Вій» та «Лісапетний батальйон», український музикант, бандурист Віктор Пашник і відомий казкар Сашко Лірник.

4 серпня з 15.30 до 16.30 у Черкаському обласному краєзнавчому музеї (м. Черкаси, вул. Слави, 1) пройде вечір німого кіно з тапером: "Хлопець у окулярах. Гарольд Ллойд". Гарольд Ллойд - відомий американський комедійний кіноактор, один із найкращих коміків німого кіно. Ллойд знявся приблизно в 200 гумористичних фільмах, і німих, і звукових, між 1913 і 1947 роками. Запис за телефоном: 0970983676.

10 серпня на Черкащині відкриють сезон полювання на пернату дичину. Результати отриманого обліку пернатих дозволяють проводити полювання в цьогорічному мисливському сезоні.

Про це зазначив головний спеціаліст відділу лісового та мисливського господарства Володимир Рибалка. Наразі здійснюється розрахунок пропускної спроможності мисливських угідь (кількість мисливців, яких може прийняти на полювання кожне мисливське господарство за сезон та в кожен день полювання).

Щодо визначення термінів полювання, то одностайно було прийнято рішення про старт цьогорічного сезону полювання на пернату дичину у другу суботу серпня, а саме  10 серпня.

10 та 11 серпня в Умані кермувальники джипів позмагаються у спритності бездоріжжям на перегонах “Умань Трофі 2019”. Про це інформує “04744.info“. Змагання проходитимуть на пагорбах у мікрорайоні “Нова Умань”, неподалік від єврейського кладовища. Перед заїздами на джипах відбудуться показові перегони на мотоциклах “ендуро”.

У програмі: 9:00-10:00 ― збори учасників та гостей, реєстрація; 10:00-11:00 ― покатеньки по трасі;

11:00-11:25 ― перегони, категорія “Лайт”; 11:40-12:15 ― перегони, категорія “Профі”; 12:30 ― нагородження переможців; з 13:00 ― покатеньки по трасі «ендуро».