Культурно-розважальні заходи на найближчий тиждень

15 листопада о 19.00 у клубі “Manhatan” відбудеться концерт гурту “Тартак”. Квитки – від 200 грн. 

До 15 листопада виконавчим апаратом Черкаської обласної ради буде здійснюватися відбір кандидатів до складу поліцейської комісії Головного управління Національної поліції в Черкаській області (далі – поліцейська комісія) серед представників громадськості з числа осіб, які мають бездоганну репутацію, високі професійні та моральні якості, суспільний авторитет. Представники громадськості  подають до обласної ради лист-клопотання фізичної або юридичної особи, автобіографію та копії документів про освіту, документи, які підтверджують бездоганну репутацію, високі професійні та моральні якості, суспільний авторитет (рекомендаційні листи, характеристики тощо).
Документи приймаються у робочі дні з 9-00 до 17-00 години за адресою: м. Черкаси, бул. Шевченка, 185, каб. 432.
16 листопада о 19.00 у Черкаській обласній філармонії виступить Лесь Подерв‘янський.  «Епічні п‘єси у виконанні автора»– це суміш брутальності, здорового глузду, політичного стьобу та різноманітних алегорій, це море прихованої й неприкритої іронії. Ви почуєте свої улюблені твори видатного українського сатирика. Жорстка сатира творів Подерв’янського традиційно містить багато нецензурної лексики, тому спрямовані вони на дорослу аудиторію. Квитки від 250 грн

17 листопада у Кам’янській громаді відкриють «ChildrenMusicPark» -  небачений досі дитячий музичний парк, де під світлові переливи звучатиме музика Чайковського:  усі 24 п’єси «Дитячого альбому»,  створені геніальним композитором у Кам’янці. А в перспективі тут планують унікальну постановку балету «Лебедине озеро»  - на воді, на підмостках, встановлених серед Тясмину –  на тому місці водного плеса, споглядаючи яке, Чайковський і створював свій шедевр. Про це та багато іншого,   дізналися учасники прес-туру, організованого Черкаським Центром розвитку місцевого самоврядування, створеним за  підтримки Програми «U-LEAD з Європою».

23 листопада о 19.00  у Черкаській обласній філармонії відбудеться показ вистави-легенди «Коханці» за оповіданням Антона Чехова. Квитки від 100 грн. 

26 листопада о 19.00 у ПК «Дружба народів» відбудеться вистава “Вій” у постановці Раду Поклітару. Квитки від 160 грн.