Кадровий бум

Останні робочий тиждень 2019 року видався щедрим на кадрові призначення.

Голова ОДА Роман Боднар (у центрі) із заступниками (зліва направо) Романом Карманніком, Юрієм Лесюком, В'ячеславом Швецем та Юрієм Безщасним.

Голова ОДА Роман Боднар (у центрі) із заступниками (зліва направо) Романом Карманніком, Юрієм Лесюком, В'ячеславом Швецем та Юрієм Безщасним.

23 грудня голова ОДА Роман Боднар офіційно представив місцевому активу голову Смілянської райдержадміністрації Валерію Бандурко та голову Золотоніської райдержадміністрації Дмитра Клименка. До призначення Валерія Бандурко була начальником відділу організаційної роботи, внутрішньої політики та управління персоналом апарату Смілянської РДА, а Дмитро Клименко – керівником апарату Черкаської РДА.

– Усі рішення важливо ухвалювати спільно, максимально залучаючи до цього процесу громади, досвід та ідеї людей, які найперше зацікавлені в розвитку своїх територій, – зазначив під час представлення Роман Боднар. – Ми – команда, тому розраховуйте на поради і підтримку, разом аналізуватимемо ухвалені рішення й робитимемо висновки. Однак у разі неефективності, реакція буде миттєвою. Адже наша стратегічна місія – довіра людей до влади. Громада має відчути зміни. Відчути, що справедливість і правда таки існують.

Цього ж дня на сайті президента з’явилося розпорядження про призначення головою Канівської райдержадміністрації Юрія Розе. Він проживає в селі Келеберда у Канівському районі. Згідно з поданою декларацією, він отримував виплату по безробіттю у центрі зайнятості. Свого часу був головою села Келеберда.

А вже 24 грудня Роман Боднар представив своїх нових заступників. Першим заступником голови ОДА став В’ячеслав Швець, заступниками – Юрій Лесюк, Роман Карманнік та Юрій Безщасний.

В’ячеслав Швець із 2005 по 2006 був головою Сокирянської РДА, далі протягом 6 років очолював управління Державної казначейської служби у Чернівецькій області, у 2015-2019 роках фінансист-економіст приватного підприємства «Фабрика вікон «Люкс».

- Має дві вищі освіти за фінансовими спеціальностями, багаторічний досвід роботи у фінансовій та управлінській сферах, був керівником обласного казначейства. Тому на посаді першого заступника куруватиме фінанси та соцзахист, - охарактеризував свого першого зама Юрій Боднар.

Юрій Лесюк – за освітою лікар, створив Чернівецький Центр із профілактики та боротьби зі СНІДом, де був головним лікарем. Має досвід співпраці і з громадянським суспільством, і міжнародними партнерами та урядовими організаціями. Згодом став заступником департаменту охорони здоров’я. І в Черкаській ОДА Юрій Лесюк куруватиме медицину та освітню сферу.

– Дійсно достойна людина, Юрій Миколайович не часто говорить про цей факт, але він був військовим медиком першого добровольчого медичного шпиталю у районі проведення АТО/ООС, – додав Роман Боднар.

Заступником голови ОДА у сфері регіонального розвитку став ексочільник профільного департаменту Роман Карманнік.

– Романа Володимировича вважаю прогресивним ефективним управлінцем із 15-річним досвідом державної служби. Дякую йому за сміливість ухвалювати непопулярні, але важливі рішення для всієї області, – представив заступника голова ОДА.

Юрій Безщасний – юрист за освітою. Має 23 роки трудового стажу, з яких 18 – на державній службі. З 2012 року працював у Генеральній прокуратурі України. У 2015-2019 працював на керівних посадах Департаменту спеціальних розслідувань Генеральної прокуратури України. Він відповідатиме за напрямки взаємодії із правоохоронними органами і боротьби з корупцією, цивільного захисту, екології.

– Наш принцип – не люди для влади, а влада для людей. Тому дослухаємося і комунікуємо. Не ділю команду на заступників і працівники ОДА. Але ми несемо більшу і персональну відповідальність. Посвідчення заступника – не довічне, тому даємо час проявити себе в роботі і хочемо бачити результат, - підсумував Роман Боднар.