Головний освітянин Черкас одружився

Директор Департаменту освіти та гуманітарної політики Черкаської міськради, депутат обласної ради Сергій Воронов цими вихідними одружився.

Про це свідчать привітання на його сторінці у соціальній мережі Facebook. А також фото подружжя Нищиків, які були серед запрошених на весіллі та сфотографувалися на тлі банера з іменами молодят: «Зоряна та Сергій». Наречена виставила у своєму профілі в Інстаграмі портретне фото. А вже на початку тижня гості почали хвалитися фотографіями з чиновницького весілля, та й сам Сергій Павлович виставив відео першого танцю в сторіз.

  • Як довго він її чекав. Початок церемонії здавався вічністю. Якою ніжною постала перед нами наречена. Скромна, зворушлива, чарівна і натхненна. Навколо зібралися рідні та друзі пари, всі захоплено дивилися на молодих, а накриті білим столи уже чекали весільного бенкету. Атмосфера сцени була трепетна, урочиста і піднесена. Тремтіння світла на обличчі та вуалі нареченої, ніжні дотики нареченого, обмін обручками і заповітне “Так!”. Молодята посміхалися, їх очі світилися щастям. Весільні батьки сяяли від щастя подвійно. Яке це величезне щастя – кохати і бути коханим! Сергій і Зоряна не приховували своїх почуттів і ця їх енергія наповнювала залу, проникала у серце кожного гостя, – описав весільну церемонію один із гостей Олександр Давиденко. – Нехай їхнє сімейне щастя, буде подібне квітучій гілці прекрасного дерева і тоді обов'язково на неї сяде чарівний птах любові. Любіть один одного і пам'ятайте, що тільки від вас буде залежати, наскільки довго буде цвісти дерево вашої родини і скільки дасть плодів.

Тож користувачі соцмереж зичать Вороновим родинного щастя, нескінченного кохання, глибокої поваги та діточок. Редакція «Вечірки» приєднується до привітань, та бажає молодим довгих років подружнього життя.