Чиновниця із Золотоноші купила амфетамін

У Золотоноші чиновниця міської ради купила наркотики. Власноруч написала продавцю та оплатила товар. Закладку із амфетаміном кур’єри зробили майже в центрі міста. Заборонену речовину держслужбовиця принесла на роботу. Придбала заради експерименту.

– У місцевих групах у Facebook з’явилося оголошення про якийсь розіграш телефонів та комп’ютерів, – розказує жінка. Прізвище та посаду просить не вказувати. Боїться за своїх дітей. – Але до мене зателефонували батьки школярів і сказали, що це не лише розіграш. Таким чином дітей заманювали в інші групи, де продають наркотики.

Наркозбувачі  новим потенційним клієнтам рекламували асортимент товару та ціни на нього.

– Написано: «амф» – 240 гривень за 10 грамів. Ще була якась речовина за 550 гривень, – пояснює працівниця міськради. – Я написала, що зацікавлена і хочу купити «амф».  Дали картковий рахунок, на який я одразу відправила кошти. Після цього отримала координати захованих наркотиків. Забирала не я їх. «Закладка» була майже в центрі міста біля ЦРЛ. Цікаво, що на камери відеонагляду  вони не потрапили. Очевидно, добре знають, де камери розташовані. Я розповіла про це все на виконкомі. Не розумію, яка ще потрібна інформація нашим правоохоронцям, аби вирахувати злочинців.

Однак заяви до поліції чиновниця не писала.

Керівник золотоніських правоохоронців Богдан Горбачов  переконує, що впіймати розповсюджувачів можна, але складно.

– Нелегко їх ловити. Якби інакше, то вони б вже всі «закриті» були, – коментує Горбачов. – У Золотоноші працюють наркомани, а не самі розповсюджувачі. Проте за останній час вже 15 збутів задокументовано. Щодо закупки наркотиків чиновницею, теж будемо розбиратися.

Місцева поліція дізнаватиметься, де поділася придбана отрута й чи взагалі був факт купівлі.