Біля "Черкасиводоканалу" запрацював пішохідний фонтан

КП «Черкасиводоканал» завершує роботи зі включення всіх фонтанів у місті й водяної завіси в центрі по бул. Шевченка. Як повідомив директор підприємства Сергій Овчаренко, водяну завісу планують включити вже з наступного тижня. До кінця тижня включать і дев’ять фонтанів у парках і скверах у Черкасах. Зазвичай водограї  вмикають до початку травня.  Минулоріч вони запрацювали наприкінці квітня.

 

Водяна рамка, яка освіжає бажаючих у спекотну погоду, виготовлена силами спеціалістів КП «Черкасиводоканал» за власними кресленнями й витратами у межах 6000 гривень на придбання неіржавійки, форсунки, лічильника і патрубок, підключенням до колодязя, монтаж лічильника. Конструкцію вмикають у місті вже четвертий рік. За день роботи конструкції  використовується близько семи кубів води. Щороку вандали ставлять роботу водяної завіси на паузу, допоки на підприємстві виправлять усі неполадки.

Після дезінфекції і наладки у п’ятницю, 12 червня, увімкнули пішохідний фонтан біля КП «Черкасиводоканал» у сквері «Водограй». Популярне місця відпочинку, особливо влітку – і в Долині троянд також запрацює.

  • Хочу нагадати, що карантин продовжується. Є певні ризики, тому ми й не поспішали вмикати фонтани, щоб не було масового скупчення людей. У разі ускладнення ситуації я не виключаю, що фонтани доведеться вимкнути, аби уберегти людей від спокуси прийти до фонтанів, а відповідно, від ризиків і контактів, - зауважив Сергій Овчаренко.