У Тальному заарештували членів небезпечної банди

У Тальному працівники СБУ та прокуратури затримали членів банди вимагачів. Злочинці штучно створювали конфліктні ситуації з місцевими жителями й вимагали потім від них гроші. На останній жертві погоріли: чоловік одразу звернувся до правоохоронців.

Один із підозрюваних зателефонував потерпілому і попросив про зустріч, - розповідає речниця Черкаської обласної прокуратури Світлана Андрійченко.  –  Той погодився. Йому почали розповідати, що той в інтернеті когось обдурив. А до них нібито звернулися потерпілі. Це насправді не так. Хлопець нещодавно повернувся із заробітків. Мав гроші. Підозрюваним хтось про це сказав. Повідомили його, що борги перекупили і тепер він їм винний. Назвали суму 1,5 тисячі доларів. Поки розмовляли, скинули до 750-ти доларів.

Тальнівцю встановили термін, до якого той мав би повернути неіснуючий борг. Аби налякати, пригрозили ножем.

Поки затримано не всіх вимагачів. Лише двох, - пояснює Андрійченко. – Відомо, що й до інших тальнівчан підозрювані висували подібні вимоги. Це місцева група, яка в жаху тримала все місто. В останньому випадку, отримавши гроші від хлопця, заявили про виплату їм ще й відсотків. Саме в цей момент фігурантів затримали.

При обшуку в будинках підозрюваних знайшли гроші, які вони отримали злочинним шляхом раніше. Їм висунуто звинувачення у вимаганні та погрозам убивства. За це можуть відсидіти у в’язниці строк від 3 до 7 років.