Анонс культурно-розважальних подій на наступний тиждень (2-10 травня)

2 травня Черкаський художній музей (м. Черкаси, вул. Хрещатик, 259) запрошує на майстер-клас із малювання на склі (за мотивами робіт М.Мухи). У музеї діє виставка декоративного розпису Макара Мухи та його учнів. Основу розписів складають традиційні для народного мистецтва рослинні мотиви: вазон, букет, гілка та елементи – квіти, листки, пуп’янки, плоди. Музей запрошує  відчути себе в ролі митця і відвідати майстер-клас із малювання на склі. Почнеться він о 15.00. На майстер-класі ви зможе створити свій шедевр за мотивами робіт М.К.Мухи.

 

4 травня о 12.00 за адресою: м.Черкаси, вул. Благовісна, 170 (4 поверх) буде презентовано книжки видавництва ДІПА – Владислава Якушева «Карателі», Олексія Пайкіна «Шлях до дому», Леоніда Матюхіна «А мама зрозуміє. Крим 2014: невигадані історії», а також презентація книг Мартіна Бреста «Піхота» та «Піхота-2», Олексія Петрова «Кава з присмаком попелу». На вас чекає зустріч з авторами видавництва: Kostia Chabala, Мартин Брест, Влад Якушев, Алексей Пайкин (Oleksiy Paykin), Руденко Юрий (Rudenko Yury), Леонід Матюхін, Vladimir Nikitenko. Захід відбудеться за сприяння Черкаського міського голови Анатолія Бондаренка а також Світлани Трофімової.

 

9 травня Черкаський обласний краєзнавчий музей (м. Черкаси, вул. Слави, 1) організовує тематичну екскурсію "Містична Черкащина". Триватиме вона з 15.00 – до 16.00. Черкащина, яка для багатьох людей асоціюється лише з «землею Богдана і Тараса», має багато містичних місць –  з позитивною й негативною енергетикою. Вони притягують і лякають своєю таємничістю, зберігаючи історії людей, які тут мешкали і творили. Попередній запис по телефону 0970983676.

 

9 травня Черкаський яхт-клуб «Парус» (м. Черкаси вул. Гагаріна, 7) організовує  вітрильну регату «День Перемоги». Традиційна вітрильна регата в Черкаському яхт-клубі присвячена відкриттю вітрильного сезону.

 

9 травня Черкаський обласний краєзнавчий музей запрошує відвідати майстер-клас "Червоний мак - символ пам'яті". Триватиме він із 12.00 до 13.00.

Незабаром по всьому світу згадуватимуть полеглих у Другій світовій війні. В України знаком пам'яті загиблих вважається європейський символ - червоний мак. Червоний мак незабаром майорітиме на грудях багатьох небайдужих жителів України. Для того, аби виготовити символ пам'яті не треба спеціальних умінь та матеріалів.

 

10 травня із 9.00 в дерматологічному кабінеті центру ЛУР проводитимуть безкоштовний огляд родимок. у День боротьби з меланомою 10 травня в Україні відбудеться всеукраїнський соціальний проект - День діагностики меланоми. Він проводиться щорічно в рамках пан'європейської програми «Євромеланома». Якщо меланому діагностувати в перший рік виникнення, то вона виліковна на 100%. Адреса: вул. Дахнівська, 34, телефон 56-95-72.