Культурно-розважальні події наступного тижня

20 квітня з 12.00 до 16.00 відбудеться грандіозне відкриття нового магазину «Деликат» по вул. О. Дашкевича, 19 (ТРЦ Хрещатик Сіті).

Вже наступного дня, 21 квітня о 12.00, на вас чекає розіграш мега-призів.

Умови участі прості: зробити покупку в новому Деликат, що в ТРЦ “Хрещатик-Сіті” на суму від 200 грн одним чеком; на зворотній стороні зазначити своє П.І.Б. та номер телефону; вкинути чек у лототрон до початку розіграшу; прийти на розіграш до ТРЦ “Хрещатик-Сіті” 21 квітня о 12:00 та забрати свій подарунок.

 

22 квітня о 19.00 в Черкаській обласній філармонії відбудеться концерт гурту MNISHEK. Місце проведення обрано не випадково: саме на Черкащині відбулися перші виступи гурту (Трипільські Зорі, Ше.Fest, Простір єдності, Холодний Яр та інші). Щирість і відкритість людей цього краю, енергія та сила Землі ствердили гурт у вірі у власні сили та надихнули на нові творчі звершення. Тому перший сольний концерт (з повною програмою) MNISHEK проведуть в Черкасах - серці і культурному осередку України. У своїй творчості музиканти поєднують фольклорні мотиви з сучасними музичними тенденціями. В активі гурту є як сучасні авторські твори з елементами фольку, так і народні пісні у новому звучанні. Засновниця гурту – вокалістка Анна - чверть життя провела у місцинах, відомих у минулому як Чорнолісся – осередку прадавньої Чорноліської культури. Увібравши в себе та надихнувшись містичною енергією тієї місцевості, Анна зібрала гурт, покликаний відроджувати давні музичні традиції та створювати на їх основі нові пісенні форми.

23 квітня о 17.00 у Черкаській обласній філармонії відбудеться звітний концерт Черкаського музичного училища ім. С.С. Гулака-Артемовського. В концерті беруть участь: духовий оркестр, симфонічний оркестр, оркестр народних інструментів, біг-бенд, хор, ансамблі, солісти. Квитки можна придбати в касі музичного училища, за телефоном 33-05-49.

24 квітня о 19.00 у Черкаському художньому музеї відбудеться сольний концерт харизматичного тенора та музиканта Нодарі Росопідзе. Цього вечора відбудеться надзвичайно ніжний та романтичний концерт романсів "Для Тебе". Концерт проводитиметься під живий акомпанемент.

26 травня в Черкаському обласному краєзнавчому музеї (м. Черкаси, вул. Слави, 1) відбудеться майстер-клас із малювання "Петриківський розпис". Розмаїття квітів, листочків, ягід петриківського розпису захоплює, спонукає роздивлятися шедеври народного малярства годинами. Не дивно, що в 2013 році унікальне мистецтво внесли до Списку нематеріальної культурної спадщини ЮНЕСКО. Цей захід - чудова можливість навчитися прекрасній техніці петриківського розпису та створити власноруч подарунок рідним та друзям.